Задати питання
flag Судова влада України

Про реорганізацію Піщанського районного суду

04 січня 2018, 11:33

Про реорганізацію районного суду

Відповідно до ст. 21 Закону «Про судоустрій і статус суддів»  місцевими загальними судами є окружні суди, які утворюються в одному або декількох районах чи районах у містах, або у місті, або у районі (районах) і місті (містах).

29 грудня 2017 року Президентом України Петром Порошенком підписано Указ № 451/2017 "Про реорганізацію місцевих загальних судів", яким постановлено утворити Крижопільський окружний суд – у Крижопільському та Піщанському районах Вінницької області із місцезнаходженням у селищах міського типу Крижополі та Піщанці Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Крижопільського районного суду та Піщанського районного суду Вінницької області.

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» районні, міжрайонні, районні у містах, міські, міськрайонні суди продовжують здійснювати свої повноваження до утворення та початку діяльності місцевого окружного суду, юрисдикція якого розповсюджується на відповідну територію.

 Таким чином, Піщанський районний суд продовжує здійснювати свої повноваження у звичному режимі до початку діяльності Крижопільського окружного суду, а тому при подачі заяв, позовних заяв, клопотань та інших документів, їх слід адресувати Піщанському районному суду.

 

В. о. голови

 Піщанського районного суд

Гринишина А. А.