Задати питання
flag Судова влада України

О Г О Л О Ш Е Н Н Я про виклик до суду відповідача Столярик Надію Іванівну

12 лютого 2018, 09:14

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
про виклик до суду відповідача Столярик Надію Іванівну


В провадженні  Піщанського районного суду Вінницької області знаходиться  цивільна  справа № 142/85/17 (провадження № 2/142/110/18)  за позовом Столярика Володимира Васильовича до Столярик Надії Іванівни про визнання особи такою, що втратила право на користування жилим приміщенням.
Піщанський районний суд Вінницької області, викликає Столярик Надію Іванівну, 07 жовтня 1964 року народження, яка зареєстрована в смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області, вул. Грушевського (Некрасова), 33, останнє відоме місце проживання смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області, вул. Грушевського (Некрасова), 33, як  відповідача по справі в підготовче засідання на  05 березня 2018 року на 10 годину 00 хвилин.
Підготовче засідання відбудеться в приміщенні Піщанського районного суду Вінницької області, що розташоване за адресою: смт. Піщанка Вінницької області, вул. Вишнева, 5, зал судових засідань № 2, 1-й поверх,  головуючий - суддя Щерба Н. Л.  (р.т.  04349 2-21-08).
Роз'яснити відповідачу, що з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Роз'яснити відповідачу, що копію ухвали про відкриття провадження у справі та копію позовної заяви та доданих до неї документів, він може отримати в приміщенні Піщанського районного суду Вінницької області (вул. Вишнева, 5, смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області).
В разі неявки  відповідача Столярик Надії Іванівни в підготовче засідання та у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Суддя Піщанського
районного суду Щерба Н. Л.