Задати питання
flag Судова влада України

О Г О Л О Ш Е Н Н Я про виклик до суду відповідача Пасічника Романа Сергійовича

29 січня 2018, 11:30

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
про виклик до суду відповідача Пасічника Романа Сергійовича


В провадженні  Піщанського районного суду Вінницької області знаходиться  цивільна  справа № 142/38/17 (провадження № 2/142/104/18)  за позовом Пащук Світлани Геннадіївни до Пасічника Романа Сергійовича про стягнення аліментів на утримання дочки.

Піщанський районний суд Вінницької області, викликає Пасічника Романа Сергійовича, 20 січня 1989 року народження, останнє відоме місце реєстрації м. Вінниця, вул. Паризької Комуни, 32, як  відповідача по справі в підготовче засідання на  23 лютого 2018 року на 10 годину 00 хвилин.

Підготовче засідання відбудеться в приміщенні Піщанського районного суду Вінницької області, що розташоване за адресою: смт. Піщанка Вінницької області, вул. Вишнева, 5, зал судових засідань № 2, 1-й поверх,  головуючий - суддя Щерба Н. Л.  (р.т.  04349 2-21-08).

Роз'яснити відповідачу, що з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Роз'яснити відповідачу, що копію ухвали про відкриття провадження у справі та копію позовної заяви та доданих до неї документів, він може отримати в приміщенні Піщанського районного суду Вінницької області (вул. Вишнева, 5, смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області).

В разі неявки  відповідача Пасічника Романа Сергійович в підготовче засідання та у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Суддя Піщанського
районного суду Щерба Н. Л.