Задати питання
flag Судова влада України

О Г О Л О Ш Е Н Н Я про виклик до суду відповідача Волохову Дар'ю Андріївну

26 січня 2018, 11:43

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
про виклик до суду відповідача Волохову Дар'ю Андріївну


В провадженні  Піщанського районного суду Вінницької області знаходиться  цивільна  справа № 142/8/17 (провадження № 2/142/91/18)  за позовом Волохова Віктора Анатолійовича до Волохової Дар'ї Андріївни про розірвання шлюбу.

Піщанський районний суд Вінницької області, викликає Волохову Дар'ю Андріївну (дошлюбне прізвище "Кашук"), 27 квітня 1991 року народження, останнє відоме місце проживання с. Студена (Чабанове) Піщанського району Вінницької області, як  відповідача по справі в підготовче засідання на  22 лютого 2018 року на 11 годину 00 хвилин.
Підготовче засідання відбудеться в приміщенні Піщанського районного суду Вінницької області, що розташоване за адресою: смт. Піщанка Вінницької області, вул. Вишнева, 5, зал судових засідань № 2, 1-й поверх,  головуючий - суддя Щерба Н. Л.  (р.т.  04349 2-21-08).

Роз'яснити відповідачу, що з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Роз'яснити відповідачу, що копію ухвали про відкриття провадження у справі та копію позовної заяви та доданих до неї документів, він може отримати в приміщенні Піщанського районного суду Вінницької області (вул. Вишнева, 5, смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області).

В разі неявки  відповідача Волохової Дар'ї Андріївни в підготовче засідання та у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Суддя Піщанського
районного суду Щерба Н. Л.